Tretji teden v septembru (14.9 . -18.9.2015) so učenci OŠNIS in PPVI letovali v Ankaranu. Domov so se vrnili nasmejani, saj so v petih sončnih dneh doživeli veliko lepega. Obiskali so Postojnsko jamo in se z jamskim vlakcem popeljali v čarobni podzemni svet kapnikov, teme in človeške ribice. Prednostna dejavnost je bila plavalno opismenjevanje, veščino plavanja so urili v bazenu in morju. Obiskali so Školjčišče in spoznavali razlike med morskim školjkami in polži. V sredo so se z ladjico odpeljali v Piran, kjer so si učenci OŠNIS ogledali Akvarij, učenci PPVI pa Muzej školjk in polžev. Celotno dogajanje je bilo popestreno z veliko dobre volje, športnimi aktivnostmi, likovnim ustvarjanjem, družabnimi večeri, sprehodi, obiskom lunaparka in zaključnim plesom. Fotografije povedo največ … zato vas vabimo v našo galerijo.

Maja Gaber in Janja Gašper