V četrtek, 15.6.2017, je bil poseben dan. Lara in Tilen sta zaključila svojo pot na Tretji osnovni šoli. Drugo leto bosta svoje sanje lovila drugje – Tilen v varstveno delovnem centru na Legnu, Lara pa na šoli za storitvene dejavnosti v Velenju.

Vsi učenci, starši, sorodniki in zaposleni na šoli, smo se zbrali v telovadnici, kjer je potekal kratek kulturni program, med katerim sta se oba učenca poslovila od učencev in učiteljev.

Prireditev je pripravila in odlično vodila devetošolka Lara. Ob koncu je, kot se spodobi, predala tudi ključ osmošolcem. Seveda so se zanj morali potruditi – opraviti so morali kar nekaj nalog, na koncu pa ključ tudi poiskati.  Uspešno so ga našli, skritega pod grmovjem pred šolo.

Za konec tega lepega dopoldneva smo vsi navzoči pojedli še torto, ki so prejšnji dan spekli učenci 6., 7., 8. in 9. razreda.

Obema učencema želimo srečno na njuni nadaljnji poti!

Jerca Pori