V petek, 14.6.2019, je naša telovadnica dobila novo podobo. Na steni je visel napis »Na postaji svojih sanj«, bila je lepo okrašena in pred mikrofon so še zadnjič kot naši učenci stopili štirje učenci; dva učenca 9. razreda in dva učenca iz posebnega programa. Ko so čisto sami vodili valeto, odplesali svoj ples, razrezali torti, ki so ju sami spekli, smo bili še kako ponosni na njih. Ko je bil čas objemov, je pritekla tudi kakšna solzica.

Dragi naši učenci!
Četudi sedaj odhajate, boste za vedno naši učenci in veseli bomo, če nas še kdaj obiščete. Vedno ste dobrodošli, da pridete na kakšen klepet in poveste, kako se imate.
Življenje ni pravljica, v kateri imaš čarobno paličico, ki bi ti uresničila vse želje. Ne glede na vse, bodite pogumni in vztrajni. Nikoli ne obupajte. Srečno na vaši poti!

Učenci in kolektiv Tretje osnovne šole Slovenj Gradec