Že tretji teden v septembru je naša šola samevala, saj smo se učenci in učitelji udeležili šole v naravi na slovenski obali. Na poti proti morju smo se ustavili tudi v Ljubljani v živalskem vrtu. Lahko smo božali živali, si za vrat obesili kačo in si ogledali ostale živali. Po ogledu smo se hitro podali proti našemu cilju. Ko smo skozi avtobus zagledali morje, smo že vsi komaj čakali, da se oblečemo v kopalke in hitro skočimo v vodo. Naslednje dni smo urili plavanje, se igrali, zabavali v bazenih in v morju. Sonce nas je spremljalo tudi na izletu z ladijco v Izolo ter na pohodu do školjčišča. Zvečer pa smo se vsi skupaj družili na sprehodu v lučkah, ustvarjalni delavnici, na večeru ˝Pokaži kaj znaš˝ ter plesnem večeru. Vsak dan smo vsi utrujeni zaspali in težko pričakovali, kaj bo prinesel naslednji dan. V šoli v naravi smo se naužili morskih radosti in ustvarili veliko lepih spominov.

Jerca Pori in Valentina Božič

rpt