Z novim šolskim letom bomo na Tretji osnovni šoli pričeli jutri, 3. 9. 2018. Tako učenci vozači, kot tisti, ki jih pripeljete starši, pridite na šolo ob običajni uri, najkasneje pa do 7.45. Učenci, učitelji in starši z novinčki se bomo najprej zbrali v telovadnici šole, kjer boste seznanjeni s prvimi informacijami, učenci boste razdeljeni v skupine in razrede, nove učence pa bomo pozdravili s prav posebno dobrodošlico. Učenci in starši z novinčki boste nato odšli v s svojimi učitelji v razrede. Starše vabimo, da otroka skupaj uvedete v skupino, se pogovorite z razredniki in se skupaj spoznate z otrokovimi novimi sošolci. Prvi dan lahko starši nove učence izjemoma domov odpeljete predčasno. Obveščamo vas, da bo malica organizirana kot običajno, kosila pa jutri ne bo. Učenci, ki kosite, boste z opoldansko prehrano pričeli v torek v jedilnici Prve osnovne šole.

Dobrodošli