Z novim šolskim letom bomo na Tretji osnovni šoli pričeli v ponedeljek, 2. 9. 2019. Tako učenci vozači, kot tisti, ki jih pripeljete starši, naj pridejo na šolo ob običajni uri, najkasneje pa do 7.45. Prevozi bodo torej organizirani kot so bili v lanskem letu oz. kot običajno. Učenci, učitelji in starši z novinčki se bomo ob 8.00 zbrali v telovadnici šole, kjer boste seznanjeni s prvimi informacijami, učenci boste razdeljeni v skupine in razrede, nove učence in nove učitelje pa bomo pozdravili s prav posebno dobrodošlico. Učenci in starši z novinčki boste nato odšli s svojimi razredniki, varuhi in spremljevalci v učilnice. Starše vabimo, da otroka skupaj uvedete v skupino, se pogovorite z razredniki in se skupaj spoznate z otrokovimi novimi sošolci. Prvi dan lahko starši nove učence izjemoma domov odpeljete predčasno, načeloma pa bo prvi šolski dan trajal kot običajno do konca zadnje ure do 13.45, ko bodo po učence vozače prišli kombiji in jih odpeljali domov. Obveščamo vas, da bo malica organizirana kot običajno, kosila pa v ponedeljek ne bo. Učenci, ki kosite, boste z opoldansko prehrano pričeli v torek v jedilnici Prve osnovne šole.

V upanju, da se vsi zdravi, veseli ter polni poletne energije in zagona v ponedeljek zjutraj spet srečamo, vas lepo pozdravljamo in želimo še en sončen zadnji vikend v letošnjih poletnih počitnicah!

Dobrodošli!

Kolektiv Tretje osnovne šole Slovenj Gradec