Zadnji šolski dan v letu 2014 smo na šoli zopet obeležili s krajšim kulturnim programom, v katerem so se predstavili vsi učenci šole. Učenci PPVI 1 so se predstavili s pesmico Zima, zima bela, učenci PPVI2 z igro Rdeča kapica, učenci PPVI4 pa so deklamirali pesem Božično drevo. Najstarejši učenci Posebnega programa so predstavili praznično-zimske uganke. Učenci šolskega programa so prav tako pripravili odličen repertoar: učenci 1., 2., 3. razreda so recitirali  pesem Miška, učenci 5., 6., 7. razreda pa Recitacije novoletnih verzov. Učenci 8. in 9. razreda so predstavili Pesmico za poredne otroke. V sproščenem vzdušju je nastopil tudi pevski zbor pod vodstvom mentorja Vojka Veršnika. Prireditev sta vrhunsko povezovala voditelja Luka Pernek in Metka Kordiš. Po nastopih učencev nas je obiskal božiček in učencem razdelil zaslužena darila. Ob koncu polnega šolskega dne je učence s svojim obiskom presenetila tudi glasbena skupina OK. Fotografije prireditve si oglejte v Galeriji Fotografij!