Pouka v šolskem letu 2014/15 je konec! Poglejmo, kako so učenci preživeli zadnji šolski dan v družbi njihovih učiteljev: Razredniki so v svojih razredih podelili spričevala, pohvale in nagrade učencem, ki so si jih zaslužili.

Sledila je proslava ob Dnevu državnosti, ki ga praznujemo 25. junija v spomin na sprejem Deklaracije o neodvisnosti Slovenije in na sprejetje Temeljne ustavne listine o samostojnosti in neodvisnosti Slovenije. Kulturni program, v katerem so sodelovali učenci in učenke naše šole ter pevski zbor pod vodstvom maestra Vojka Veršnika sta všečno vodila Metka Kordiš in Luka Pernek. Po zaključku slavnostnega dela so učitelji podelili tudi pohvale tistim učencem, ki so se najbolj izkazali na posameznih področjih. Proslavi je sledil pravi pravcati piknik, sicer zaradi dežja izveden v razredih, a kljub temu s pravimi čevapčiči in pečenimi hrenovkami. Slasten obed ni preprečil druženja in rajanja učencev pred prihodom kombijev, zato so se učenci na hitro poslovili od učiteljev. Pa saj, ne za dolgo….