V sredo, 15.6.2016, smo se zbrali v lepo okrašeni telovadnici s posebnim namenom. Štirje učenci devetega razreda ter dva učenca posebnega programa so se poslovili od naše šole, vseh učencev in učiteljev. V začetku programa sta se od nas poslovila učenca posebnega programa – Benjamin in Davor. Benjamin nam je tudi zapel pesem o prijateljstvu. Devetošolci Barbara, Lorena, Laura in Žiga so sami pripravili in povezovali ves program. Povedali so nekaj besed o svojem šolanju, o sošolcih, učiteljih in šoli. Devetošolke so zapele tudi dve pesmi, vsi skupaj pa so program popestrili tudi z videom. Po koncu uradnega dela so predali tudi ključ nižjim razredom. Seveda so si morali učenci ključ tudi zaslužiti in na koncu tudi obljubiti, da bodo lepo skrbeli za šolo in učence. Na koncu so devetošolci pripeljali tudi veliko torto, ki so jo spekli čisto sami. Vsem učencem želimo uspešno delo v nadaljnjem življenju!

Jerca Pori