Učenci Tretje osnovne šole Slovenj Gradec tudi letos sodelujejo na mednarodnem festivalu kratkih glasbenih videospotov za otroke s posebnimi potrebami S-factor. Na dosedanjih dveh festivalih so obakrat dosegli 1. mesto, za kar pa ste poleg strokovne komisije zaslužni tudi vsi, ki ste jih s svojim klikom podprli. Letos so nastali videi na temo ‘sonce’ in tudi letos vas prosimo, da za naše sončke glasujete in delite povezavo, ki jo najdete TUKAJ!

Glasovnica je pod vsemi videi, mi pa smo povsem spodaj. Če so vam všeč, kliknite na polje, ki se bo označilo črno, pred imenom naše šole ter kliknite GLASUJ/VOTE! To je edini možen način glasovanja, saj všečki na youtubu ne štejejo za glasovanje. Glasovanje poteka do 20. 5. 2019 do 7.00. Hvala!