Spoštovani starši!

Sporočamo vam, da se v torek, 1.9.2020 prične pouk za VSE učence šole. S poukom bomo pričeli ob 7.45.

Od 6.30 bo organizirano jutranje varstvo. Kombiji bodo pripeljali učence v šolo po enakem voznem redu, ki je veljal na koncu lanskega šolskega leta. Na kombiju so obvezne maske, ki jih morajo učenci nositi do vstopa v učilnico. V učilnici bodo maske pospravili v vrečke in jih dali v torbe. Vsak učenec naj ima v torbi vrečko za shranjevanje maske!

V kolikor boste otroka pripeljali starši sami, ga bomo prevzeli pri vhodu. Staršem vstop v šolo v tem času ne bo dovoljen!

Ta dan bo v šoli organizirana malica, kosila NE BO. S poukom bomo zaključili ob 12.00. Takrat bodo organizirani odhodi kombijev oz. starši prevzamete otroka pred šolo.

V kolikor bi nujno potrebovali varstvo to sporočite razredniku vašega otroka.

Od srede dalje bo pouk potekal po urniku. Organizirano bo jutranje varstvo, podaljšano bivanje (do 15.30) in prehrana.

Posebej vas prosimo, da v šolo prihajajo popolnoma zdravi otroci, saj bomo le tako lahko zavarovali otroke, zaposlene, vas starše in omogočili nemoteno izvajanje pouka v šoli!

Vse dobro in ostanimo zdravi!

Ingrid Močnik, ravnateljica